Tekirdağ Vestel Beyaz Eşya Klima Servisi 0282 263 22 96


Tekirdağ Vestel Beyaz Eşya Klima Servisi 0282 263 22 96

Vestel arıza ve teknik servisi olarak 0282 263 22 96 numaramız olan servis kayıt ve arıza sorunlarınızı görsel ve videolarını 0535 876 25 80 den gönderebilirsiniz Tekirdağ bölgesinde en etkili ve en hızlı vestel servis hizmeti sunmaktayız. Vestel marka beyaz eşya ve klima kombilerinizde arıza olması durumunda firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakın olan servisimiz her zaman kalitesi ve güveniyle yanınızdadır.

Alanlarında uzmanlaşmış servis personelimizle hızlı ve kaliteli bir servis sunabilmek adına her bir çalışanımızı özenle seçmekteyiz. Teknik konuda tecrübesini test ederek kadromuza katmaktayız. Bizim için güven ve kalite öncelik olduğu gibi sunmuş olduğu vestel teknik servis hizmetlerini bir yıl garantili sunmak ve yaptığı işin arkasında durmaktır. Tekirdağ vestel servisi olarak uzun yıllardır bu sektörde kendini kanıtlayan ve rakiplerine açık ara fark atarak güven ve kalitesini göstermiş firmadır.

Garanti Teknik Servis ismiyle her bir müşterisine aynı hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız. Vestel marka beyaz eşya vestel ve klima  ürünlerinizin bakım, arıza, montaj ve teknik arızalarda bize ulaşarak servis talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Uzman kadro profesyonel teknik ekip ve uzman personellerimiz sizler için her zaman Tekirdağ bölgesinde gezici servis araçlarında sizlerden gelecek sorunları gidermek için hazırdırlar. Bir telefon etmeniz yeterli olacaktır. Servisimiz siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakındadır. Vestel servisi Tekirdağ olarak 7/24 hizmetlerimizden faydalanılabilmek için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Bize bıraktığınız servis kayıt doğrultusunda teknisyenlerimiz müşteri temsilcimizden aldığı servis bilgisiyle en hızlı şekilde size ulaşarak tekrarında bir yanlış tespit olmaması için adres teyit yapmaktadırlar.

Tekirdağ Vestel Klima Servisi

Tekirdağ vestel klima arıza bakım & montaj servis hizmeti sunmaktayız. Bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Vestel marka klimanızın sökümü montajı ve arızasını oluşan tüm arıza ve parça değişimlerini bir yıl garantili olarak yapmaktadır.

  • Klimanız yaz ayında soğutmuyorsa,
  • Vestel klimanız kış ayında ısıtmıyorsa
  • Dış ünitesinden ve iç ünitesinden su akıtıyorsa 
  • Klima kumandanız hiç bir şekilde klimanıza hükmetmiyorsa vb. durumlarda,

Bize ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Tekirdağ Vestel Beyaz Eşya Servisi

Tüm vestel marka ürünlerinizin tamir, bakım, onarım ve montaj işlemlerini işinin ehli teknisyenlerimizle yapmaktayız uzman kadromuzla her zaman en iyi teknik servis hizmetini sunabilmek adına alanlarında uzman teknisyenlerimizle çalışmaktayız bizler tüm Tekirdağ genelinde beyaz eşya, klima, kombi servis hizmetlerimizi bir yıl garantili ve güvenilir bir şekilde yapmaktayız. Bizi tüm Tekirdağ dan sorabilirsiniz uzman kadro tecrübeli teknisyenlerimizle her zaman hizmet sektöründe öncü bir firma olma yolunda ilerlemekteyiz..

Çamaşır Makinesi Servisi

Bulaşık Makinesi Servisi

Kurutma Makinesi Servisi

Tekirdağ Vestel Servis Telefonları

Vestel Özel Servisi Tekirdağ

Tekirdağ Vestel Servis

Tekirdağ İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

Merkez Tekirdağ:0282 263 22 96
Acil Servis Talep & Whatsapp İletişim:(0535) 876 25 80

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir