Tekirdağ Süleymanpaşa Hotpoint-Ariston İndesit Servisi 0282 263 22 96

Tekirdağ Süleymanpaşa Hotpoint Ariston İndesit Servisi 0282 263 22 96

Tekirdağ Süleymanpaşa ilinde Uzman Kadromuz ile haftanın 7 günü Hotpoint Ariston marka beyaz eşya servisi olarak hizmet vermekteyiz. Güler yüzlü ve eğitimli ekip ve son derece profesyonel teknik servis kadromuza telefon numaralarımız ile 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
Sahip olduğunuz Hotpoint Ariston marka beyaz eşya için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Hotpoint Ariston servisi;

 • montaj
 • bakım
 • arıza

İle ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü bir cihaz sahibi yapıyor. Tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza katkıda bulunuyor. Hotpoint Ariston servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Deneyimli Hotpoint Ariston Servisi, Hotpoint Ariston servis teknik personellerimizin tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Hotpoint Ariston Servisleri olarak biz tüm hizmetlerimizde;

 • Profesyonel,
 • Çağdaş,
 • Güvenilir,
 • Çevreye duyarlı,
 • Müşteri haklarına saygılı,
 • Kaliteli hizmet veren,
 • Müşteri odaklı,
 • Sürekli kendini geliştiren,
 • Müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren  Hotpoint Ariston servisidir.

Sunduğumuz Hotpoint Ariston servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir Hotpoint Ariston servisi olarak görev yapmaktayız.
Firma olarak her gün siz değerli müşterilerimize ulaşmaya çalışıyor ve gece geç saatlere kadar kapılarımızı açık tutuyoruz. 0282 263 22 96 – GSM: 0535 876 25 80 numaralı telefonlardan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir.

Tekirdağ Süleymanpaşa teknik servis olarak Hotpoint Ariston cihaz arızalarında 7 gün 24 saat Hotpoint Ariston servis hizmeti ile yanınızdayız. Hotpoint Ariston ürün arızalarına yönelik her türlü sorularınızı uzman personelimize sorabilirsiniz.

Süleymanpaşa Ariston Arızanın olduğu yerinde yapılan işlemlerde eğer mümkünse gün içerisinde ve hatta saatler içerisinde ürünleriniz teslim ediliyor. Servis merkezimize götürülen cihazlar da hafta içinde muhakkak sizlere ulaştırılıyor.

Hotpoint Ariston teknik servis olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen hizmet ve servis anlayışımızla siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekteyiz. Telefon vasıtasıyla bizlere ulaşabilir uzman personelimizden kısa sürede destek alabilirsiniz. Konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize servis hizmeti hakkında istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Ekibimiz her gün onlarca müşterinin servis talebine hızlı ve garantili bir şekilde yanıt vermektedir.

Hotpoint Ariston servisinde sektöründe öncü sayılabilecek birikime sahip olan Servisimiz, Hotpoint Ariston marka ve her türlü cihazın tamir, bakım, montaj ve kurulum gereksinimlerini giderirken, tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verecek yeterlilikte olan yedek parça deposu ile taleplerinizi en kısa sürede karşılayıp, en hızlı teslimat keyfini yaşatıyor. En iyi hizmeti en kısa zamanda ve kaliteden taviz vermeksizin sunmayı misyon edindiğini her fırsatta dile getiren Servisimiz, alanında hizmet veren en donanımlı firma olma iddiasında. Yenilikleri takip eden ve sektörün gereklilikleri doğrultusunda sürekli kendini yenileyerek, verdiği hizmette teknolojinin son imkanlarını kullanan firmamız, beklentiniz olan her şeyi sizlere sunmanın gururunu yaşıyor. www.garanti-teknik.com 0282 263 22 96

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir