Tekirdağ Sanayi Dolabı Tamir Servisi 0282 263 22 96

İzmir Sanayi Tipi Dolap Tamircisi

Servisimiz sanayi ve bakkal tipi olan dolapların ve bununla beraber süt dolabı gibi sanayi tipi olan cihazların tamirini gerçekleştirmektedir. Ayrıca Tekirdağ Sanayi Tipi Dolap Tamircisibuzdolaplarının kurulum, bakım ve yedek parça değişimlerini de yapmaktadır. 

7 gün 24 saat aktif olarak servisimiz vardır. Bu yüzden de yaşanılan problem karşısında bize ulaştığınız takdirde servisimiz belirtilen noktaya ulaşacaktır. 

Yaptığımız işlemlerde her zaman fiyat politikamızı siz değerli müşterilerimizi zorlamayacak şekilde belirliyoruz. Uygun fiyatlar için hizmet için bize ulaşabilirsiniz. 

Ayrıca Tekirdağ Klima ve Soğutma Sistemleri hizmet vermeye devam ediyor.

Tekirdağ geneline geniş servis ağımız mevcut.

0282 263 22 96

Tekirdağ Sanayi Tipi Buzdolabı Tamiri

Ticari işletmeler için sütlük dolapları, market dolapları, şarküteri dolabı, meze dolabı, vb. gibi cihazlar oldukça önemlidir. Buzdolaplarının oldukça iyi soğutması gerekmektedir çünkü içindeki gıdaların zarar görmemesi için.

Fakat bazen sebepsiz bazen de kullanıcı hatalarından kaynaklı olarak arızalanmalar yaşanabilir.

Bununla birlikte Tekirdağ Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi hizmeti de vermekteyiz.

Bozulan cihazın en kısa süre içinde iyi bir işçilik ile tamir edilmesinde fayda var. Firmamız uzun yıllardır sanayi tipi buzdolapları için çalışmaktadır. Tekirdağ halkı da en çok bizi tercih etmektedir.

Sanayi tipi buzdolabı motoru fiyatları, sanayi tipi buzdolabı lastiği fiyatları için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Cihaz modeline ve markasına göre fiyat hakkında bilgi verilecektir. 

Tekirdağ Endüstriyel Buzdolabı Servisi

  • İlk olarak İnoksan endüstriyel buzdolabı
  • Bununla birlikte Liebherr endüstriyel buzdolabı
  • Ayrıca Uğur endüstriyel buzdolabı
  • Son olarak Yüksel endüstriyel buzdolabı

Bununla beraber her marka sanayi tipi dolapların tamirini ve diğer gerekli işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız bütün işlemler sonucunda mutlaka fatura-fiş teslimatı yapıyoruz. Çünkü karşılıklı güven bizim için olmaz olmaz.

Parça değişimlerinde +1 yıl garanti veriyoruz. Değişim gerçekleştirdiğimiz parçada eğer 1 yıl boyunca sorun yaşarsanız size verilen belge ile ücretsiz tamir talep edebilirsiniz. 

Bununla birlikte Tekirdağ Teknik Servis beyaz eşyalarınızın da tamirini ve bakımını gerçekleştirmektedir.

Tekirdağ Sanayi Tipi Dolap Tamircisi 

Çağrı merkezimizi arayarak yaşadığınız sorunu anlatabilirsiniz. Böylelikle size en yakın teknisyenler yönlendirilecektir. 

0282 263 22 96