Tekirdağ Klima Servisi 0282 263 22 96

Tekirdağ Klima Servisi 0282 263 22 96

Klima Servisi sektöründe yıllardır hizmet veren firmamız, uzman kadro ve deneyim ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadır. Garanti Teknik olarak Tekirdağ’da her marka klimanızın bakımı, klima montajı, klima servisi gibi işlemlerinizi en hızlı ve doğru şekilde yapmaktayız. Klimanız ile ilgili tüm sorunları yerinde en uygun fiyatlar ile çözümlüyoruz. Özel servis alanında hem bireysel hem de kurumsal firmalara hizmet vererek her geçen gün büyümekteyiz. Yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimize garantili, kaliteli ve son derece ekonomik çözümler üreterek 7/24 hizmet halindeyiz. Çağrı merkezi numaramız 0282 263 22 96

Klima Montajı

Klima Montajı yapacak servis personelinin deneyim ve tecrübesi çok önemlidir. Garanti Teknik olarak Yetişmiş uzman kadromuzla Tekirdağ ilinin her bölgesinde klima montajında da yanınızdadır. Her marka klimanızın kurulumunu sök-tak taşıma işlemini, en iyi şekilde yapıyoruz. Marka gözetmeksizin tüm klimaların montaj işlemlerini uzman klima servis ekibimizle belirli standartlar ve kurallar içerisinde yapıyor olmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Klima Tamiri

Klima Tamir denildiğinde akıllara kullanıcılar ve müşterilerimiz tarafından gaz eksikliği olarak bilinen soğutucu akışkan şarjı gelmektedir. Ancak Klima Tamiri sadece soğutucu akışkan şarjın dan ibaret olmayıp Klimayı Oluşturan Devre Elemanlarının da arıza riski ve durumu vardır. Uzman klima servisi ekibimizle Klimalarınız da oluşan tüm arızalara en kısa zamanda müdahale ederek siz müşterilerimize yerinde ve hızlı klima servisi olanağı sağlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir