Tekirdağ Bosch Servisi 0282 263 22 96

Tekirdağ Bosch Servisi 0282 263 22 96

Tekirdağ Bosch Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi Aynı Gün Hizmet 7/24 Destek ile Hizmetinizdeyiz

Beyaz eşya üreticileri arasında bir sıralama yapılsa hiç kuşkusuz Bosch ilk sıralarda yer alacaktır. Gerek sürekli yenilenen teknolojisi gerekse kaliteli ürünler üretmesi ile tüketicilerin tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır.

Tabi ki her ne kadar kaliteli ürünler üretilse de zaman geçtikçe bu ürünlerde bir takım arızalar ortaya çıkabilmektedir. İşte bu noktada devreye servis firmaları giriyor. Biz Tekirdağ Bosch servisi olarak bakım ve tamir hizmeti veren bir firma olarak müşterilerimizin memnuniyeti ilkemizden asla taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz.

Tekirdağ Bosch beyaz eşya servisi olarak gün içerisinde mobil servis araçlarımız sürekli olarak hizmet vermektedir. Sizlerden gelen servis taleplerini alan çağrı merkezimiz olabilecek en kısa süre içerisinde mobil servis araçlarımızı bulunduğunuz bölgeye yönlendirmektedir.

Evlerimizde kullandığımız bu eşyaların mümkün olan en kısa zaman dilimi içerisinde tamir ve bakımının yapılması gerektiğinin bilincinde olan teknisyenlerimiz eğer sorun çok büyük değilse genellikle evinizde veya iş yerinizde ürünün tamir veya bakımını gerçekleştirmektedir.

Servisimiz ürünlerde yapılan işlem ve değiştirilen yedek parçaya tarafımız dan 1 yıl garantilidir. 0282 263 22 96

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir