Tekirdağ Bosch Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi 0282 263 22 96

Tekirdağ Bosch Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi 0282 263 22 96

Tekirdağ Bosch Servisi olarak alanında güvenilir, hızlı ve kaliteli çözümler üretmeyi amaç edinmiş tecrübesi ile alanında uzmanlaşmış teknik ekibimizle siz değerli Tekirdağ halkının hizmetinizdeyiz. Orijinal ve kaliteli yedek parça kullanmanın bize sağladığı avantajı biliyor ve uzman kadromuzun tecrübeleri ile size 1 YIL GARANTİ veriyoruz.

Beyaz eşya, klima ve kombi alanında yaşadığınız bütün sıkıntılarınızda yapmanız gereken tek şey 0282 263 22 960535 876 25 80 telefonlardan çağrı merkezimizi aramaktır Çağrı merkezi yetkilimiz sizlerin sorunlarını dinleyip gerekli teknik ekibi tarafınıza yönlendirecektir. Çağrı merkezi yetkilimiz sorunu tam anlamak için sizden bazı kontrolleri sağlamanızı isteyebilir. Yapılan kontrollerde sorun telefon aracılığı ile çözülemiyorsa gezici teknik uzmanlarımız gerekli yedek parçaları temin edip, sorunu yerinde çözmek için kapınıza gelecektir. Sorunun çözümüne dair en doğru ve hızlı çözüm alternatiflerini sizlere sunacaktır. Sizlerin onay vereceği çözümü doğrultusunda arıza hızlıca giderilir.

Sizlere daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için ve servis ağımızı iyileştirme yapmaktayız. Bunun için görüş ve önerilerinizi sürekli olarak dikkate alıyoruz. Sizlerde aldığınız hizmeti, görüş ve önerilerinizi çağrı merkezimize bildirin. Bütün bildirimleriniz uzman ekibimiz tarafından titizlikle incelenmektedir.

Siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmeti en uygun fiyatla sunan firmamız, geniş orijinal yedek parça stoğu ile sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli olarak iyileştirilmektedir.

Tekirdağ Bosch Servisi Hizmeti Kapsamında Hizmet Verilen Ürünler

  • Tekirdağ Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
  • Bosch Fırın Aletleri Servisi Tekirdağ
  • Kombi Servisi
  • Bosch Çamaşır Makinesi Servisi Tekirdağ
  • Buzdolabı Servisi                                                                                                                                                                   
  • Klima Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir