Tekirdağ Arçelik Beyaz Eşya Klima Servisi 0282 263 22 96

Tekirdağ Arçelik Beyaz Eşya Klima Servisi 0282 263 22 96

Teknik Servis’de sınırları zorlayan Tekirdağ Arçelik özel Servislerimiz güzel ilimiz Tekirdağ’ın tüm ilçe ve semtlerine bölge bölge hizmet sunmaktadır. Özel Arçelik Servis Merkezimizde elektrikli ev aletleri üzerine eğitimli ve uzman servis personellerimiz siz değerli Tüketicilere en profesyonel ve kapsamlı hizmeti en uygun ücretler ile ulaştırmaktadır. Ve yapılan her onarıma servis raporu düzenleyerek değişen yedek parçalara 1 yıl garanti vermektedir.

Tekirdağ Arçelik Servisi teknik servis İhtiyaçlarınıza, markadan bağımsız firmamızca tarafımızca yetkili teknisyenlerimiz ile hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Tekirdağ Arçelik Servisine Tek Numaradan 0282 263 22 96 arayarak arıza kaydı yazdırabilirsiniz.

Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve marka  ilgili firmanın tescilli markasıdır. Garanti Teknik olalarak arçelik beko beyaz eşya  markasının özel servisi olarak hizmet vermekteyiz. Hizmet bölgelerimiz aşağıdadır.

 • Süleymanpaşa Arçelik Servisi
 • Çerkezköy Arçelik Servisi
 • Kapaklı Arçelik Servisi
 • Çorlu Arçelik Servisi
 • Ergene Arçelik Servisi
 • Hayrabolu Arçelik Servisi
 • Malkara Arçelik Servisi
 • Marmaraereğlisi Arçelik Servisi

2 thoughts on “Tekirdağ Arçelik Beyaz Eşya Klima Servisi 0282 263 22 96

 • ıstanbul gurbuz tıcaretten 2018 yılı otalarınd a bır bulasık makınesı almıstım . Makıneyı aldıgım tarsıhten sonra ıkı uc ayda bır arıza ıcın servıs talebınde bulundum. şıkayet mevzuumuz yıkarken ya sabuunu almıyor,
  tabakları ve dıger mutfak esyalarını yaglı ve ya lekelyı çıkartmaktadır. Gelen servıs elemanları desgısık onerılerde bulunmalarına ragmen yıne bulasıkler lekelı veya yaglı cıkarmaktadır.
  Biz bu makınenın sorunları ile ugrasmaktan artık bıktmıs bulunuyuruz. İvedi olarak degıstırılmesını
  mutlaka talep edıyoruz,gereklı talımatıalrınızı verererk makınenızi GERİ ALINMASINI TALEP EDIYORUZ.
  TESEKKURLERIMIZLE.
  SOFİ OVADYA. 542 6973729/ 216 3681605

  • Merhaba Öncelikle Yaşadınız Olay İçin Gerçekten Cok ÜZgünüz Lakin Biz Bosch Özel Servisiyiz Bosch Parasını Kaybeder Ama Müşterisini Kesinlikle Kaybetmez Size Ben Genel Merkezlerinin Telefonlarını Veriyim Ve Aynen Bu Şekilde Bize Yazdığınız Gibi onlara izah ederseniz İnanınki Sizlere kesin Sonuç Verirler şimdiden gecmiş olsun işalah bidaha böyle problemlerle karşılaşmasınız ileğiyle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir