Süleymanpaşa Klima Servisi 0282 409 21 36

Süleymanpaşa Klima Servisi 0282 409 21 36

Tekirdağ da klima sökme, takma, arıza onarımı ve bakım gibi işlemler için bize ulaşabilirsiniz. Sökme işlemleri için genellikle aynı gün içinde çözüm üretebiliyoruz. Talep ettiğinizde bize 0282 409 21 36 numaralı telefon hattı üzerinden ulaşabilir ve randevu isteyebilirsiniz. Adresinize gelerek cihazınızın durumunu görüp gazını toplayıp güzel bir şekilde sökme işlemini yaparız.

Klima sökme işlem ücreti nedir?

  • 9-12 btu ise alt limit 200 TL’dir.
  • 15-24 btu arasında ise alt limit 350 TL’dir.
  • Cihazınız 48 Btu salon tipi ise alt limit 450 TL’dir.
  • Cihazınız 48 Btu tavan tipi cihazlar için alt limit 500 TL’dir.

Bu rakamlar cihazın konumu ve adetine göre değişkenlik gösterebilmekte olup afaki olarak karşılaşabileceğiniz alt limit değerleridir. Klima servisimizi arayarak durum hakkında bilgi verebilir ve fiyat teklifi ya da keşif talep edebilirsiniz. Adresinize gelecek olan ekibimiz cihazınızın gazını toplar iç ve dış ünitesini sökerek size eksiksiz bir şekilde teslim eder.

Tekrar montaj için geliyor musunuz?

Talep etmeniz durumunda montaj işlemi için de yardımcı oluyoruz. Montaj zamanını ve yerini bize bildirmeniz durumunda bir program hazırlıyor ve karşılıklı olarak uygunluk durumuna göre adresinize gelerek işlem yapıyoruz.

2. El klima alıyor musunuz?

Kullanmadığınız ya da artık kullanmak istemediğiniz tüm klimalarınıza talibiz. Hemen iletişime geçerek whatsapp üzerinden cihazınızın iç ünite, dış ünite ve etiket fotoğrafını atarak bizden hemen bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Onay verilmesi durumunda yerinize geliyor cihazın sökme işlemlerini de yaparak tertemiz bir şekilde satın alıyoruz. Whatsapp İletişim: 0535 876 25 80 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir