Süleymanpaşa Ariston Beyazeşya Servisi 0282 263 22 96

Süleymanpaşa Ariston Beyazeşya Servisi 0282 263 22 96Süleymanpaşa Ariston servisi olarak siz değerli müşterilerine yerinde ve ekonomik hizmet vermek misyonumuzdur. Bu misyonun bir parçası faktörü olarak tamir ettiğimiz Ariston marka çamaşır makinesiAriston buzdolabıAriston bulaşık makinesiAriston klima ve diğer Ariston marka ev ürünlerinize 1 yıl parça garantisi vermekteyiz. Gezici ekiplerimiz Süleymanpaşa bölgesine aynı gün içinde hizmet vermektedir.

Teknik servise ihtiyacı olan Ariston çamaşır makinenizi, Ariston bulaşık makinenizi,  Ariston buzdolabınızı, Ariston klimanızı ve Ariston kombinizin sorunu her ne olursa olsun yerinde tamir ediyoruz. Böylelikle uzman ekiplerimizin yaptığı işi kendi gözünüzle görüp, günlerce beklemek yerine bir kaç saat içinde sonuç alıyorsunuz. 
Süleymanpaşa Ariston Servisi Çağrı merkezi numaramız: 0282 263 22 96 Ayrıca telefonda sorunun nereden kaynaklandığını tecrübelerimize dayanarak söylemek ücretsiz. Arayın sorunun kaynağını söyleyelim.
Tekirdağ Süleymanpaşa Ariston Servisi olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Memnuniyetiniz bizim için en öncelikli hedefimizdir.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir