HAKKIMIZDA

 

HAKKIMIZDA

Garanti Teknik Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi 0282 263 22 96

Beyaz eşya, Klima ve Kombi tamir servisi sektöründe 20 yıldır hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz  servisi hizmetini sürekli en kaliteli şartlarda müşterilerimize sunmak için değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ediyoruz ve kendi sektörümüze empoze ediyoruz. Müşterilerimizin servisimize daha kolay ulaşması için internet ortamı için oluşturduğumuz web sitemizi sürekli güncel tutuyor ve yeniliyoruz.

Servisimiz tamir ve onarımın en kaliteli ve en ekonomik olmasını yıllardır kendine prensip edinmiştir bu sayede beyaz eşya, klima ve kombi tamiri sektöründe aranan bir firma olmayı devam ettiriyoruz. Servis hizmetini siz müşterilerimize haftanın her günü saat gözetmeksizin garantili ve acil olarak sunuyoruz. Çağrı merkezi operatörlerimizden tutunda servis elemanlarımıza kadar her personelimiz gerekli beşeri eğitimlerinde geçer ve gerekli tüm seminerleri aralıksız takip ederler.  Kalitemizi sizde yaşamak istiyorsanız evinizde kullandığınız  elektrikli ev aletlerinin onarımı için gözünüz kapalı bizi arayabilirsiniz. En kısa zamanda en kaliteli ve garantili hizmeti bizde bulacaksınız

Tüm Beyaz Eşya, Klima ve Kombi kullanıcıları için servisimizin alt yapısında sürekli gelişim içerisindeyiz. Sizlere hafta içi ve hafta sonu gün içinde hizmet vermektedir. Olası acil arızalar için servisimizin acil ekibi bulunmaktadır. Acil ekibimizi GSM numaralarımızdan arayabilir ve günün her hangi bir saatinde çok kısa sürede servis çağırabilirsiniz. Acil hizmet ekibimiz bu hizmet için sizden ekstra bir ücret talebinde bulunmazlar sadece servisimizin fiyat listesinde yer alan fiyatları size yansıtırlar. Ürününüzdeki sorunu en kısa zamanda giderirler. Acil  servisimize ulaşmak için aşağıda belirttiğimiz GSM numarasını arayabilirsiniz.

Acil Servis İrtibat Numarası: 0535 876 25 80

OPERATÖR : 0282 263 22 96

Tekirdağ Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Servisi

Tekirdağ ilçelerine ve çevre bölgelere kaliteli bir teknik servis hizmeti verebilmeyi amaçlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ve yapılan işin kalitesini en yüksek seviyede tutabilmek için tüm imkanlarıyla çalışmaktadır.

Amacımız, arıza çıkaran veya bakım zamanı gelmiş tüm beyaz eşya, klima ve kombi çeşitlerinizi her ne marka olursa olsun en hesaplı ve en temiz şekilde tamir etmektir. Tekirdağ Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Servisi, tüm çalışanlarıyla hizmetinizdedir.

                       

 

Neden biz?

Evinizdeki veya iş yerinizdeki ilgili markanın;

  • Buzdolabı,
  • Çamaşır makinesi,
  • Bulaşık makinesi,
  • Kurutma makinesi,
  • Ocak,
  • Fırın,
  • Ankastre setler,
  • Klima
  • Kombi

Arıza verdiği takdirde Tekirdağ Beyaz Eşya ve Klima Servisimizi aramanız ve ilgili çalışanımız aracılığıyla bir servis kaydı oluşturmanız yeterlidir. Hizmetinizdeki teknisyenlerimiz servis kaydınızı oluşturduğunuz gün içerisinde belirttiğiniz adrese gelip cihazınızın arıza teşhisini koyacaktır. Arıza teşhisi teknisyenlerimiz tarafından size bildirildikten sonra kabul ederseniz cihazınız gerekiyorsa atölyemize getirilip gerekmiyorsa bulunduğu yerde tamiri yapılacaktır.